Kāpēc jums ir nepieciešami grāmatvedības pakalpojumi?

Lai gan ikdienas izdevumu un ieņēmumu uzskaite šķiet pietiekami vienkārša un Jūs, iespējams, esat izgājuši dažus grāmatvedības kursus, ir riskanti pašam uzņemties visas uzņēmuma grāmatvedības vajadzības. Šo pienākumu veikšana neļaus Jums pilnībā koncentrēties uz pārdošanas veicināšanu un darbu ar klientiem, un patiesi grāmatvedības vajadzību izpilde arī nelieliem uzņēmumiem ietver ko vairāk nekā tikai finanšu uzskaiti un kredītus. Jums ir nepieciešams, profesionālis, lai pārvaldītu Jūsu vispārējās grāmatvedības vajadzībām; vienkārša kļūda var izmaksāt ļoti dārgi un var nelabvēlīgi ietekmēt Jūsu kopējo biznesu.

Vai Jūs varat to atļauties?

Grāmatvedības ārpakalpojumu izmantošana, iespējams, būs solis, kas palīdzēs Jums ietaupīt vairāk līdzekļu sava uzņēmuma pārvaldīšanai. Izmaksu aprēķināšanas pamatā ir stundu skaits vai rēķini, ko grāmatvedis katru mēnesi pavada / apstrādā, strādājot ar Jūsu uzņēmuma grāmatvedību, tādēļ Jums nebūs jāmaksā par to, kas Jums nebūs nepieciešams. Turklāt pakalpojums ietver grāmatvedības programmatūras un jauninājumu izmaksas, un Jums nav jāsedz izmaksas, kas saistītas ar darbinieku apmācību un pareizu un efektīvu programmatūras lietošanu.

Kādas ir cenas?

Grāmatvedības pakalpojumu jeb ārpakalpojumu cenas ir ļoti dažādas. Kā jau tika minēts, tad cena veidojās no stundām vai rēķiniem. Grāmatvedības ārpakalpojumu cenas parasti tiek aprēķinātas pēc ienākošajiem un izejošajiem rēķiniem. Tas nozīmē, ka cenas ir sākot no tikai 20 eiro/mēnesī. Cenas par grāmatvedības ārpakalpojumiem var pieaugt līdz 100 eiro/mēnesī vai pat vairākiem simtiem eiro, kas atkarīgs no rēķina daudzuma, ko atsūtīsiet ārpakalpojumu grāmatvedim. Par visu var runāt un vienoties!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *