Kā samazināt izmaksas

Pašreizējā ekonomikas situācijā, lielākā daļa no mums apzinās nepieciešamību samazināt izmaksas. Tomēr ekonomisti jau norāda uz atveseļošanās pazīmēm un ir svarīgi pārliecināties, ka tagad pieņemtie lēmumi neradīs vairāk izmaksu vēlāk. Tātad, pirms Jūs krasi maināt savu dzīvesveidu, izmēģiniet šo vienkāršo padomu, lai kontrolētu Jūsu ģimenes izdevumus.

Sakārtojiet savus rēķinus (ja iespējams, izmantojiet pēdējo 12 mēnešu rēķinus pirms šodienas datuma), kas Jums maksā regulāri. Ja Jūs varat tos sakārtot par pēdējo gadu, vai vismaz trim mēnešiem, aprēķiniet vidējo katra rēķina apjomu pēdējo mēnešu laikā. Kad esat izrēķinājis vidējo maksājamo summu, pierakstiet uzņēmuma nosaukumu un summu. Jūsu pabeigtais saraksts parādīs naudas summu, ko Jums ir nepieciešams atlikt katru mēnesi, lai nomaksātu savus rēķinus. Neaizmirstiet pierakstīt tādas lietas kā ikmēneša pārtikas preces, apģērba izdevumus un medicīnas izdevumus, kas Jums nav jāsedz regulāri.

Tagad, kad Jums ir savs saraksts, paņemiet aploksni katram ikmēneša rēķinam sarakstā. Atzīmējiet katru ar rēķina nosaukumu.

Patiesības mirklis ir pienācis. Apskatiet savu kopējo algu. Pierakstiet šo summu. Saskaitiet savus ikmēneša izdevumus un pierakstiet tos. Vai Jūsu ienākumi sedz izdevumus? Ja jā, viss kārtībā. Ja nē, Jums vai nu ir nepieciešams atrast otru darbu, vai atrast veidus, kā samazināt izdevumus.

Kad pienāk Jūsu nākamā algas diena, atlieciet noteikto summu katrā aploksnē. Pēc dažiem mēnešiem Jums vajadzētu būt iespējai atlikt pareizu summu vienmērīgi no katras algas.

Manai ģimenei ieguvumi no aplokšņu sistēmas ir ļoti skaidri. Nauda ir aploksnēs. Mēs vienmēr varam pateikt, vai mums ir pietiekami, lai segtu rēķinus. Mēs kārtīgi apdomājam, pirms pārliekam naudu no vienas aploksnes otrā, lai segtu kādu rēķinu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *